Ugrás a tartalomra

Karrier

Bemutatkozunk

Mit jelent számunkra a fenntarthatóság és a környezettudatosság, hogyan nőtte ki magát a cégvegyszemélyes vállalkozásból piacvezető vállalattá? Miben rejlik az eredményesség kulcsa és a partnerek elégedettsége? Tulajdonosok, kollégák és partnerek szólalnak meg, hogy megismerhessen bennünket és küldetésünket.

Videó megtekintése Bővebben

Álláslehetőségek

Telephelyi anyagmozgató - Csévharaszt
Csévharaszt

Feladatok
  • 60 literes hordók mozgatása
  • Telephelyen készletek rakodása, raktározása, gépjárművek le-, ill. felrakodása
  • Beérkező hulladékok feldolgozása
Elvárások
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Előnyt jelent: 3312, 3313, 3324 targonca vizsga
Amit kínálunk
  • Versenyképes, bejelentett jövedelem: nettó 223 000 Ft, 13. havi fizetés, ezen felül fizetett túlóra, pótlék lehetőség
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Összetartó, segítőkész munkahelyi légkör
  • 30 éve működő, stabil vállalat
  • Képzési / fejlődési lehetőség
  • Egészségközpontú szemlélet, környezettudatos munkahely
  • Éves csapatépítő, céges kirándulások
  • Rekreációs programok
  • 8-órás alkalmazotti jogviszony
Ha felkeltettük az érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát a lenti jelentkezem gombra kattintva, a hr@biofilter.hu email címen keresztül vagy csévharaszti üzemünkben Simon Péter üzemvezetőnél (06/30/207-7674).

Számlázási ügyintéző
Törökbálint

Feladatok
  • Beérkező ügyfélhívásokat fogadni, kezelni; e-mailben érkező megkereséseket megválaszolni; panaszokat kezelni
  • Folyószámlát egyeztetni a partnerekkel
  • Bizonylatok határidőben történő rögzítése és ellenőrzése a vállalatirányítási rendszerben
  • Számlázási feladatok napi szintű végrehajtása
  • Számlázás közben felmerülő szerződéses problémák kezelése
Elvárások
  • Középfokú végzettség
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • MS Office programok felhasználó szintű ismerete és használata
  • Ügyfélközpontú szemléletmód
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikáció
  • Magas szintű problémamegoldó képesség
  • Előny: pénzügyi ismeretek, ügyfélszolgálati tapasztalat
  • Stabil vállalati és szakmai háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem: éves bónusz / mozgóbér, cafeteria
  • Fiatal, lendületes csapat
  • Folyamatos tanulási és szakmai fejlődési lehetőség
Ha felkeltettük az érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével a hr@biofilter.hu email címre, vagy a jelentkezés gombra kattintva!

Meghirdetett állásainkra a hr@biofilter.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével várjuk jelentkezését.

Kövesd cégcsoportunkat!