Ugrás a tartalomra

Karrier

Bemutatkozunk

Mit jelent számunkra a fenntarthatóság és a környezettudatosság, hogyan nőtte ki magát a cégvegyszemélyes vállalkozásból piacvezető vállalattá? Miben rejlik az eredményesség kulcsa és a partnerek elégedettsége? Tulajdonosok, kollégák és partnerek szólalnak meg, hogy megismerhessen bennünket és küldetésünket.

Videó megtekintése Bővebben

Álláslehetőségek

Logisztikai igazgató
Törökbálint

Feladatok
  • A külső és belső logisztikai folyamatok reorganizációja a vállalat stratégiájával összhangban (alapanyag és hulladék be- és kiszállítások, üzemek és telephelyek közötti mozgatások, egyéb beszerzések)
  • A szállításszervezés hatékony, operatív koordinálása
  • A raktározási folyamatok felügyelete és fejlesztése
  • Innovatív megoldások bevezetése a logisztikai területen
  • A gépkocsipark teljes körű felügyelete, a javítási, karbantartási folyamatok koordinálása és felügyelete, a gazdaságos üzemeltetés biztosítása
  • Logisztikai szervezet kialakítása és hatékony működtetése
  • A logisztikai területekhez tartozó munkatársak szakmai irányítása, motiválása, fejlesztése, feladataik meghatározása, és ezen munkafolyamatok folyamatos ellenőrzése
Elvárások
  • Legalább 5 év logisztikai vezetői tapasztalat és felsőfokú, szakirányú végzettség
  • Kiemelkedő számítógépes ismeretek (Excel, Word, PowerPoint), valamint legalább egy innovatív logisztikai IT rendszer ismerete
  • Tulajdonosi szemlélet és rendszerben gondolkodás képessége
  • Kiváló kommunikációs és kezdeményező készség, határozott kiállás
  • Belső késztetés a folyamatos fejlődésre, a szakmai kihívások állandó keresése
  • Felelősségérzet a fenntarthatóságért, környezetünkért egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Előnyt jelent:
  • Vállalatirányítási és/vagy logisztikai rendszer tervezésében, bevezetésében szerzett tapasztalat
  • Műszaki affinitás
  • LEAN szemlélet, Six Sigma
  • Alapfokú pénzügyi és gazdálkodási ismeretek
Amit kínálunk
  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Változatos feladatok és lehetőség a folyamatos fejlődésre
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Korszerű munkakörnyezet
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, várjuk fényképes szakmai önéletrajzod a fizetési igény megjelölésével a Jelentkezés gombra kattintva.

Meghirdetett állásainkra a hr@biofilter.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével várjuk jelentkezését.

Kövesd cégcsoportunkat!