Ugrás a tartalomra

Partnerkapcsolati menedzser
Törökbálint

Feladatok
  • Partnerek értékelése, szegmentálása, ennek alapján látogatási terv kidolgozása, megvalósítása
  • Látogatások értékelése, a kapott információk alapján intézkedésekre javaslattétel
  • Szerződéstervezetek elkészítése, szerződéskötések, ártárgyalások lebonyolítása
  • Kereskedelmi stratégia kidolgozásában aktív részvétel, javaslattétel
  • Kiemelt partnerek beérkező igényeinek lereagálása, kezelése, illetékes terület bevonásával
  • Együttműködés a társterületekkel (ügyfélszolgálat, logisztika, pénzügy, számlázás, marketing)
  • Kereskedelemhez kapcsolódó riporting rendszer működtetése, riportokat készít munkájáról, az elért eredményekről, a megvalósított és futó projektekről ezek állapotáról
  • Vállalat képviselete rendezvényeken
Elvárások
  • Leendő munkatársunk ismeri a HoRecCa szektort
  • Partneri kapcsolattartásban tapasztalattal rendelkezik
  • Kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkezik
  • Az MS Office-t magas szinten használja: Excel, Power Point
  • B kategóriájú autóvezetői engedélye van
  • Analitikus gondolkodású
  • Csapatszellem jellemzi
  • Előny: Lean ismeretek
Amit kínálunk
  • Versenyképes, fix fizetés
  • Cafeteria
  • 13. havi fizetés
  • Cégautó
  • Mobiltelefon
  • „Vidám, laza hely” – írta rólunk a Forbes :)
  • Magyar tulajdonú cég közel 100 munkatárssal
  • Közel 30 éves stabil vállalati háttér
  • Piacvezető vállalat használt sütőolaj, zsiradék és ételmaradék országos begyűjtésében, nemzetközi feldolgozói háttérrel
  • Környezettudatos mindennapok: papírmentes iroda, szelektív hulladékgyűjtés, PET-palackok helyett tisztított ivóvíz és bögreközösség
Ha felkeltettük érdeklődésedet, várjuk fényképes szakmai önéletrajzodat és motivációs leveledet a fizetési igény megjelölésével a lenti Jelentkezem gombra kattintva.

Meghirdetett állásainkra a hr@biofilter.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével várjuk jelentkezését.

Kövesd cégcsoportunkat!