Ugrás a tartalomra

Logisztikus/Fuvarszervező
Törökbálint

Feladatok
  • Belföldi begyűjtő járatok szervezése, járattervek készítése
  • Napi fuvarfeladatok előkészítése, delegálása gépjárművezetők felé
  • Menetlevél, fuvarkísérő dokumentumok kiadása, visszavétele és ellenőrzése
  • Heti beosztások tervezése, munkaidőkerethez igazítása
  • GPS adatok,gépjárművek és a hozzájuk tartozó eszközök és ezek állapotának ellenőrzése, dokumentáció készítése
  • Üzemanyag készletszint felügyelete, rendelése
  • Hu-Go és Nemzeti Mobilfizetési egyenleg nyomkövetése
  • Munkához tartozó adminisztratív feladatok ellátása
Elvárások
  • Proaktivitás
  • Minimum középfokú végzettség
  • Microsoft Office alapfokú ismerete (Word, Excel)
  • Jó kommunikációs és gyors problémamegoldó képesség
  • Tervező, szervező készség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
Amit kínálunk
  • 5 napos munkarend, 8 órában
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Céges mobiltelefon
  • Modern irodai környezet
  • Összetartó, segítőkész munkahelyi légkör
  • 30 éve működő stabil vállalat
  • Képzési/fejlődési lehetőség
  • Egészségközpontú szemlélet, környezettudatos munkahely
  • Éves csapatépítő, céges kirándulások
Ha felkeltettük az érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát a bruttó fizetési igény megjelölésével.

Meghirdetett állásainkra a hr@biofilter.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével várjuk jelentkezését.

Kövesd cégcsoportunkat!