Ugrás a tartalomra

Könyvelő
Törökbálint

Feladatok
  • Könyvelési feladatok ellátása
  • Beérkező szállító számlák ellenőrzése, igazolása, könyvelése
  • Kimenő számlák kiállítás, könyvelése, értékvesztések elszámolása
  • Folyószámlák egyeztetése, egyenlegközlők, elszámolások elkészítése
  • Részvétel havi, negyedéves, éves zárásokban
  • Részvétel az éves beszámoló összeállításában a főkönyvelővel együttműködve
  • Egyéb adminisztratív feladatok elvégzése
Elvárások
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • Adóügyi ismeretek
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Proaktív hozzáállás
  • Előny: Saldo Creator ügyviteli rendszer ismerete
Amit kínálunk
  • Jó munkahelyi légkör
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Korrekt bérezés
Ha felkeltettük az érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát a bruttó fizetési igény megjelölésével.

Meghirdetett állásainkra a hr@biofilter.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével várjuk jelentkezését.

Kövesd cégcsoportunkat!