Ugrás a tartalomra

Kereskedelmi képviselő
Törökbálint

Feladatok
  • Kiemelt partnerekkel történő kapcsolattartás, partnerlátogatás (látogatási terv szerint)
  • Szerződéstervezetek elkészítése, szerződéskötések, ártárgyalások lebonyolítása
  • Új partnerek felkutatása
  • Kereskedelmi stratégia kidolgozásában aktív részvétel, javaslattétel
  • Kiemelt partnerek beérkező igényeinek lereagálása, kezelése, illetékes terület bevonásával
  • Együttműködés a társterületekkel (ügyfélszolgálat, logisztika, pénzügy, számlázás, marketing)
  • Kereskedelemhez kapcsolódó riporting rendszer működtetése, riportokat készít munkájáról, az elért eredményekről, a megvalósított és futó projektekről, ezek állapotáról
  • Vállalat képviselete rendezvényeken
Elvárások
  • Partneri kapcsolattartásban tapasztalattal rendelkezik
  • Analitikus gondolkodású
  • Csapatszellem jellemzi
  • B kategóriájú autóvezetői engedélye van
  • MS Office-t magas szinten használja
  • Kiváló angol nyelvtudással rendelkezik
  • Előny: Horeca szektor ismeret
  • Előny: Lean ismeretek
Amit kínálunk
  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria, 13. havi fizetés
Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, várjuk fényképes szakmai önéletrajzát a bruttó fizetési igény megjelölésével.

Meghirdetett állásainkra a hr@biofilter.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével várjuk jelentkezését.

Kövesd cégcsoportunkat!