Ugrás a tartalomra

Gazdasági vezető
Törökbálint

Feladatok
  • A Társaság gazdasági folyamatainak számviteli, pénzügyi, adózási, bérszámfejtési és egyéb vonatkozó jogszabályoknak megfelelő megszervezése, irányítása az üzleti folyamatokkal összhangban
  • A Társaság pénzügyeinek felügyelete, likviditásmenedzsment
  • Banki kapcsolattartás, hitelek, bankgaranciák és egyéb pénzügyi igények előkészítése, lebonyolítása
  • A gazdasági folyamatok ügyviteli hátterének kidolgozása, működtetése, ellenőrzése
  • A havi és éves zárási folyamatok irányítása
  • Éves beszámoló, és mérlegkészítési feladatok koordinálása
  • Könyvvizsgálat lefolytatásában való közreműködés
  • Kapcsolattartás az Adóhatósággal és egyéb hatósági szervekkel
  • A tulajdonosok részére döntés előkészítő jelentések, információk biztosítása
Elvárások
  • Szakirányú (közgazdasági/pénzügyi) felsőfokú végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség PM regisztrációval
  • Legalább 5 éves vezetői tapasztalat gazdasági/pénzügyi területen
  • Jártasság adójogi és társasági jogi kérdésekben
  • Kiemelkedő számítógépes ismeretekkel (Excel, Word, PowerPoint)
  • Tulajdonosi szemlélet és rendszerben gondolkodás képessége
  • Kiváló a kommunikációs és kezdeményező készség, határozott kiállás
  • Belső késztetés a folyamatos fejlődésre, a szakmai kihívások állandó keresése
  • Felelősségérzet a fenntarthatóságért, környezetünkért egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Előnyt jelent:
  • Adótanácsadói ill. adószakértői végzettség
  • SALDO és/vagy Kulcs-Soft rendszer ismerete
  • Vállalatirányítási rendszer tervezésében, bevezetésében szerzett tapasztalat
Amit kínálunk
  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Változatos feladatok és lehetőség a folyamatos fejlődésre
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Korszerű munkakörnyezet
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, várjuk fényképes szakmai önéletrajzod a fizetési igény megjelölésével a Jelentkezés gombra kattintva.

Meghirdetett állásainkra a hr@biofilter.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével várjuk jelentkezését.

Kövesd cégcsoportunkat!